Urszula Kopeć-Zaborniak Bibliotekarzem Roku w Polsce

Ogromne wyróżnienie spotkało Urszulę Kopeć-Zaborniak dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie. Decyzją internautów i fachowców z branży została wybrana Bibliotekarzem Roku 2016 w Polsce. W siódmej edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, w finałowej rozgrywce wzięło udział 15 osób.

Czytaj dalej...

Cieszanów Rock Festiwal: kosmiczna uczta muzyczna z kameralnym tłem

Są takie miejsca na mapie Polski, o których nie ma się pojęcia. Kiedy pada nazwa miasta, zupełnie z niczym się ona nie kojarzy. Są takie miejsca, których nie możesz połączyć z niczym konkretnym. Miejsca, z którymi nie masz żadnych wspomnień i za energią których nie tęsknisz. Są też takie, które są totalnym zaprzeczeniem tego wszystkiego. Bez wątpienia jest nim Cieszanów ze swoim festiwalem. I nie ma w tym ani grama przesady.

Czytaj dalej...

T-Mobile inwestuje w rozwój sieci LTE w województwie podkarpackim

 

Dobra wiadomość dla mieszkańców województwa podkarpackiego – T-Mobile rozbudowuje sieć LTE i uruchamia kolejne stacje bazowe, które zapewnią jeszcze lepszy zasięg. W wyniku dotychczasowych prac w zasięgu LTE operatora jest już 91% populacji kraju. Dla klientów oznacza to przede wszystkim wyższą jakość połączeń i szybszy Internet bezprzewodowy.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS