Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2016

Kierowca opla miał prawie 4 promile

W czwartek wieczorem dzięki telefonicznemu zgłoszeniu, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę opla. Mężczyzna miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 24-latek stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Czytaj dalej...

Trwa budowa salonu Harleya-Davidsona i Game Over Cycles

Działający w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles, która jest inwestorem budowy pierwszego w Polsce wschodniej salonu legendarnej marki motocyklowej Harley-Davidson, zaprezentowała jak będą wyglądały wnętrza realizowanej obecnie inwestycji.

Czytaj dalej...

Piesza potrącona na przejściu

Wczoraj, policjanci z Lubaczowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego jakie miało miejsce w Lubaczowie na ul. Unii Lubelskiej. Doszło tam do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. Ranna 17-latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj dalej...

Rewitalizacja parku podworskiego w Lubaczowie

W dniu 3 listopada 2016 roku rozpoczyna się kolejny etap rewitalizacji parku podworskiego w Lubaczowie będącego w zarządzie Muzeum Kresów w Lubaczowie. W bieżącym roku fundusze na ten cel pozyskano z projektu pn. „Inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju Polski Wschodniej” realizowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  

Czytaj dalej...

Ziobro chce surowszej kary dla byłego leśniczego, który napadł na bank. Kasacja wyroku

Wszedł do banku zamaskowany i z pistoletem w ręku próbował sterroryzować pracowników. Kiedy jeden z nich zaczął się z nim szarpać, strzelił do niego. Mężczyzna został ranny. Przeżył. Sąd skazał sprawcę, który okazał się byłym leśniczymi i miejscowym bogaczem, na siedem lat więzienia. Jak dowiedział się Onet, minister Ziobro złożył właśnie kasację od wyroku. Chce surowszej kary dla przestępcy.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS