Artykuły filtrowane wg daty: grudzień 2016

Szczęśliwy finał poszukiwań 81-latka

Lubaczowscy policjanci prowadzili poszukiwania 81-letnim mężczyzny, który w piątek przed południem wyszedł z domu, nie mówiąc nikomu dokąd idzie. W prowadzonych całą noc oraz wigilijne przedpołudnie poszukiwaniach brało udział kilkudziesięciu policjantów wspieranych przez strażaków z PSP i OSP, Strażników Granicznych, pracowników Straży Leśnej, mieszkańców oraz ratowników STORAT-u. W sobotę około południa policjanci wraz ze strażakami odnaleźli zaginionego.

Czytaj dalej...

Święta Bożego Narodzenia z TVP3 Rzeszów

 

Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku w domowym zaciszu, z dala od trosk życia codziennego. Na ten wyjątkowy okres Telewizja Rzeszów przygotowała dla swoich widzów szereg ciekawych propozycji. We wszystkie świąteczne dni będzie można obejrzeć filmy i reportaże poświęcone historii regionu i jego mieszkańcom, a także posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu podkarpackich artystów. Jak co roku, w TVP3 Rzeszów swoje świąteczne orędzia wygłoszą duszpasterze – arcybiskup metropolita przemyski Adam Szal oraz biskup rzeszowski Jan Wątroba.

Czytaj dalej...

W pół godziny, trzy kolizje w jednym miejscu

Wczoraj lubaczowscy policjanci wyjaśniali okoliczności i przyczyny trzech kolizji drogowych, do których doszło na drodze wojewódzkiej 865 w miejscowości Kowalówka, w przeciągu zaledwie pół godziny. Na szczęście nikt w nich nie ucierpiał, a sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi. Policja apeluje do kierowców o ostrożność.

Czytaj dalej...

Od czterech lat MBP w Lubaczowie wśród najlepszych!

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie została uznana za najlepszą w województwie podkarpackim. Dodatkowo wyróżniona w Rankingu Bibliotek 2016 przygotowanym przez Instytut Książki i dziennik „Rzeczpospolita” uzyskując 16 miejsce na 800 zgłoszonych bibliotek.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS