Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2016

Rzeszów: ruszyła budowa salonu Harley-Davidson

Jeszcze w tym roku ma rozpocząć działalność w Rzeszowie nowy salon Harley-Davidson. Jego budowa właśnie się rozpoczęła. Inwestycja będzie kosztowała ok. 4 miliony złotych.

Nowy salon powstaje przy ul. Ludwika Chmury, w pobliżu drogi dojazdowej do strefy ekonomicznej Dworzysko. Salon legendarnej marki motocykli będzie pierwszym w południowo-wschodniej części Polski. Na jego budowę zdecydował się Stanisław Myszkowski, właściciel firmy Game Over Cycles w Lisich Jamach pod Lubaczowem w pobliżu granicy polsko-ukraińskiego.

Czytaj dalej...

T-Mobile inwestuje w rozwój sieci LTE w województwie podkarpackim

 

Dobra wiadomość dla mieszkańców województwa podkarpackiego – T-Mobile rozbudowuje sieć LTE i uruchamia kolejne stacje bazowe, które zapewnią jeszcze lepszy zasięg. W wyniku dotychczasowych prac w zasięgu LTE operatora jest już 91% populacji kraju. Dla klientów oznacza to przede wszystkim wyższą jakość połączeń i szybszy Internet bezprzewodowy.

Czytaj dalej...

Zdarzenie drogowe w Oleszycach

Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na skrzyżowaniu ul. Jarosławskiej z ul. Wiejską w Oleszycach. Zderzyły się tam bmw z fordem. Trzej pasażerowie tych samochodów zostali przewiezieni do szpitala w Lubaczowie.

Czytaj dalej...

Podkarpackie dni biznesu

 

Już w najbliższy wtorek (21.06) Lubaczów przejmuje rolę gospodarza "Podkarpackich dni biznesu".
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lubaczowa i pow.lubaczowskiego do skorzystania z porad ekspertów, m.in. ZUS oraz odwiedzenia stoisk partnerów, które będą czynne od 9 do 13 na lubaczowskim rynku. Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami.
Czytaj dalej...

Sprzedać, kupić, potargować – dlaczego nie?

Każdy z nas ma przedmioty, które w domu zajmują miejsce, a wyrzucić je szkoda. Kiedy jednak zaczynają nas przytłaczać, myślimy, jak się ich pozbyć. I właśnie dlatego warto wybrać się na „Lubaczowską SHOPĘ” – Giełdę Rzeczy Używanych, która odbędzie się w ramach Dni Lubaczowa, w sobotę 18 czerwca na Targowisku Miejskim „Mój Rynek”. To będzie doskonała okazja do uprzątnięcia własnych strychów, piwnic, garaży, komórek, pawlaczy i innych domowych zakamarków.

Czytaj dalej...

Policjanci z wizytą w przedszkolach

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie aktywnie uczestniczą w edukacji najmłodszych, spotykając się z nimi w przedszkolach oraz żłobkach. Kilka dni temu funkcjonariusze odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 1 w Lubaczowie, a dzisiaj przedszkolaków i wychowanków żłobka w Dąbkowie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS