Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2016

Lubaczowskie obchody Święta Policji

Lubaczowscy policjanci w tym roku obchodzili swoje święto 15 lipca. Uroczysta zbiórka w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Komedy w Lubaczowie była dla nich okazją do podziękowań i awansów. W obecności zaproszonych gości akty mianowania na wyższe stopnie policyjne z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Zbigniewa Sowy otrzymało 27 policjantów.

Czytaj dalej...

Pijany operator walca drogowego

Policjanci z lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli operatora walca drogowego. Sposób jazdy wskazywał, że operator może być pod wpływem alkoholu. Po badaniu na policyjnym alkomacie okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Czytaj dalej...

Policja poszukuje sprawców kradziezy saszetki

Policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy poszukują sprawcy kradzieży saszetki z pieniędzmi, dokumentami i kartą bankomatową. Sprawca używając skradzionej karty wybrał z bankomatu pieniądze na szkodę mieszkańca Lubaczowa. Apelujemy do wszystkich, którzy rozpoznają osobę na załączonych zdjęciach o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży.

Czytaj dalej...

Rusza zbiórka publiczna do V Edycji Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji

Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji po raz piąty zorganizowało Zbiórkę Publiczną na rzecz Programu Stypendialnego skierowanego do zdolnej młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu.
W dotychczasowych edycjach wręczono 23 czeki stypendialne na łączną sumę 34,500 złotych. Każdy czek opiewał na kwotę  1500 złotych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS