Pasażer ranny podzczas dachowania

Pasażer ranny podzczas dachowania

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Cieszanów - Kowalówka. Kierująca osobowym renault straciła panowanie nad pojazdem, po czym wjechała do rowu i dachowała. Pasażer siedzący w przedniej części pojazdu z obrażeniami został przewieziony do szpitala. 51-letnia kierująca była trzeźwa.

Wczoraj około godz. 20 dyżurny lubaczowskiej komendy policji został telefonicznie powiadomiony o wypadku drogowym na trasie Cieszanów - Kowalówka. Policjanci skierowani na zdarzenie zabezpieczyli jego miejsce i przeprowadzili oględziny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca renault, 51-letnia mieszkanka Cieszanowa straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi do rowu, po czym pojazd przekoziołkował. W zdarzeniu ucierpiał pasażer, 67-letni mieszkaniec Cieszanowa, który z obrażeniami został odwieziony do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującej, była trzeźwa.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

 

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę