Kierowca opla miał prawie 4 promile

Uszkodzony samochód Uszkodzony samochód

W czwartek wieczorem dzięki telefonicznemu zgłoszeniu, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę opla. Mężczyzna miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 24-latek stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

W czwartek po godzinie 20, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Przybyli na miejsce policjanci, zastali stojący na poboczu uszkodzony samochód marki Opel, a  w nim pijanego, 24-letniego mieszkańca gminy Stary Dzików.

Jak ustalili, 24-latek podczas jazdy stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w znak drogowy i zatrzymał się na poboczu. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że miał on prawie 4 promile alkoholu wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi gminy Stary Dzików. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut i przyznał się do jego popełnienia.

mtp
źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę