Kolizja w Baszni Dolnej

Miejsce zdarzenia Miejsce zdarzenia

Wczoraj w Baszni Dolnej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem suzuki zderzyła się z peugeotem. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wczoraj około godz. 12:30, na drodze wojewódzkiej nr 867 w miejscowości Basznia Dolna doszło do kolizji z udziałem suzuki i peugeota. Policjanci ustalili, że 56-letnia mieszkanka Lubaczowa, kierująca suzuki, niedostosowana prędkości warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z prawidłowo jadącym peugeotem.

Uczestnicy kolizji zostali przewiezieni do szpitala, na szczęścia nikt  nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców, byli trzeźwi.

Przez kilka godzin ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

W związku z trudnymi warunkami na drogach regionu , opadami śniegu i licznymi oblodzeniami, policjanci apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków.
 
mtp
źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę