Wypadek na trasie Płazów - Narol

fot. KPP Lubaczów fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na trasie Płazów - Narol. Doszło tam do zderzenia osobowej skody z fiatem. Pasażerka fiata oraz kierowca skody i jego 6-letni pasażer, trafili do szpitala.

Wczoraj, około godz. 15:30 na drodze wjewódzkiej nr 865, pomiędzy miejscowościami Płazów i Narol, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas zderzając się z fiatem.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznała pasażerka fiata 32-letnia obywatelka Ukrainy, ranni zostali także kierowca i 6-letni pasażer skody. Wszyscy zostali przewiezieni do lubaczowskiego szpitala.

Jak ustalili policjanci, kierowca skody, 38-letni mężczyzna oraz kierowca fiata 35-letni obywatel Ukrainy, byli  trzeźwi.

Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, a także ustalili świadków. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

mtp
źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę