Zdarzenie drogowe w Lisich Jamach

Uszkodzony mercedes Uszkodzony mercedes

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Lisie Jamy w powiecie lubaczowskim. Kierujący volkswagenem golfem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z mercedesem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15, w miejscowości Lisie Jamy. Jak wynika ze wstepnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca volkswagena golfa, wjechał na skrzyżowanie nieustępując pierwszeństwa kierującemu samochodem osobowym marki Mercedes w wyniku czego doszło do zderzenia. Ranny został 32-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Za kierownicą volkswagena siedział 48-letni mieszkaniec gminy Lubaczów. Funkcjonariusze poddali go badaniu na stan trzeźwości, które wykazało, że miał 0,3 promila alkoholu w organizmie. Kierowca mercedesa, był trzeźwy.

Podczas wykonywanych czynności 48-latek zaczął uskarżać się na ból głowy, został on zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku postępowania.

mtp
źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę