Wypadek w Futorach

Uszkodzony volkswagen Uszkodzony volkswagen

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Futorach na drodze wojewódzkiej nr 865. Kierowca osobowego volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Pasażer z obrażeniami został przewieziony do lubaczowskiego szpitala.

Wczoraj około godziny 9, dyżurny lubaczowskiej komendy, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Futorach. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym Volkswagenem Turanem, jadąc od strony miejscowości Futory, w kierunku Oleszyc, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Kierujący pojazdem 21-letni mieszkaniec Lubaczowa, był trzeźwy. Pasażer z obrażeniami trafił do lubaczowskiego szpitala.
 
Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa, kierowcy Volkswagena zatrzymane zostało prawo jazdy.

Na miejscu funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

mtp
źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę