Muzeum Kresów zaprasza do udziału w VIII Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego

Muzeum Kresów zaprasza do udziału w VIII Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego
Muzeum Kresów w Lubaczowie rozpoczyna przygotowania do organizacji VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego - Lubaczów 2014.
Konkurs jest wydarzeniem cyklicznym o zasięgu ogólnopolskim, otwartym dla wszystkich profesjonalnych artystów. Do chwili obecnej odbyło się siedem edycji przeglądów rysunku: w 1993, 1996,1999, 2002, 2005, 2008 i 2011 roku.
W ramach przedsięwzięcia organizowany jest konkurs oraz wystawa pokonkursowa, której towarzyszy katalog. W katalogu zamieszczane są wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione oraz zakwalifikowane do wystawy. Powyższy katalog otrzymują wszyscy uczestnicy konkursu, środowiska twórcze oraz biblioteki naukowe na terenie całego kraju.
Tegoroczna wystawa pokonkursowa będzie prezentowana  w Galerii Oficyna przy Muzeum Kresów w Lubaczowie, Galerii TEST w Warszawie oraz innych galeriach w Polsce /szczegółowy program w trakcie przygotowań/.
Organizatorzy serdecznie zapraszają  do udziału w VIII edycji konkursu Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego. Dokumenty do pobrania na stronie internetowej Muzeum Kresów w Lubaczowie: www.muzeumkresow.eu oraz poniżej.
 

IB
źródło: www.lubaczow.powiat.pl

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę