Sprzedać, kupić, potargować – dlaczego nie?

Sprzedać, kupić, potargować – dlaczego nie?

Każdy z nas ma przedmioty, które w domu zajmują miejsce, a wyrzucić je szkoda. Kiedy jednak zaczynają nas przytłaczać, myślimy, jak się ich pozbyć. I właśnie dlatego warto wybrać się na „Lubaczowską SHOPĘ” – Giełdę Rzeczy Używanych, która odbędzie się w ramach Dni Lubaczowa, w sobotę 18 czerwca na Targowisku Miejskim „Mój Rynek”. To będzie doskonała okazja do uprzątnięcia własnych strychów, piwnic, garaży, komórek, pawlaczy i innych domowych zakamarków.

Wyprzedaże „garażowe” w innych krajach mają długoletnią tradycję. Z pewnością wielu z nas podczas zagranicznych podróży zetknęło się z tzw. flohmarktami, pełnymi używanych mebli, artykułów wyposażenia domów, ozdób, zabawek, książek, płyt i kaset muzycznych, sprzętów sportowych i turystycznych, pamiątek, kolekcji i wielu innych.

Taki klimat pragniemy także stworzyć w Lubaczowie, jednak, by było to możliwe potrzebne jest zaangażowanie mieszkańców. Zatem zachęcamy do udziału w „Lubaczowskiej SHOPIE” – Giełdzie Rzeczy Używanych. Przedmioty, których już nie potrzebujemy, innym mogą się jeszcze przydać. Warto więc spróbować je sprzedać, wymienić czy oddać za darmo. Można też samemu poszukać tego, co nas interesuje. Zapraszamy również wszystkich kolekcjonerów, którzy chcieliby pochwalić się swoimi zbiorami z szerszą publicznością. Mile widziane będą osoby zajmujące się przywracaniem do życia przedmiotów, które odeszły w zapomnienie. Do udziału w „Lubaczowskiej SHOPIE” zapraszamy także młodzież, kolekcjonerów starych samochodów i jednośladów, rękodzielników i twórców ludowych – Waszych wyrobów nie znajdziemy przecież w sklepach.

Udział w „Lubaczowskiej SHOPIE” jest bezpłatny zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Wystawcom oddajemy 20 stoisk typu BOX (12,6 m2 każdy) oraz 36 blatów roboczych. Osoby, które chciałyby wystawić swoje rzeczy w BOX-ach proszone są o wcześniejsze ich rezerwacje pod numerem telefonu: 16 632 80 10 wew. 44 – Beata Klatka.

Najważniejsze, byśmy mogli się spotkać, dobrze bawić, a nawet potargować.

źródło: www.lubaczow.pl

 

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę