Triumf podkarpackiej firmy motoryzacyjnej

Triumf podkarpackiej firmy motoryzacyjnej

Podkarpacka firma motoryzacyjna Game Over Cycles triumfowała podczas największego w Europe zlotu motocyklowego - European Bike Week, który odbył się w Austrii. W miniony weekend w dwóch konkursach przeprowadzonych podczas imprezy zdobyła trzy główne nagrody za motocykl przygotowany dla Hard Rock Cafe w Krakowie.

Game Over Cycles działa w Lisich Jamach koło Lubaczowa. Zajmuje się produkcją tzw. customów - mocno zmienionych motocykli. Nagrodzony pojazd to przeróbka modelu Harlley Davidson. Ma m.in. tylny wahacz imitujący gryf od gitary, pełne koła, na których wytoczone są ścieżki, jak na płytach winylowych, filtr powietrza w kształcie mikrofonu, regulowaną głośność tłumika i siedzenie, na którym jest wytłoczony zapis nutowy refrenu piosenki "Highway to hell" zespołu AC/DC.

W konkursie "Custom Bike Show", zorganizowanym przez firmę Harley-Davidson motocykl zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Sportster" oraz prestiżową nagrodę publiczności Wygrał też kategorię "Modyfikowany Harley". Konkurs w Austrii były pierwszym pokazem motocykla - oficjalna premiera odbędzie się w październiku.

Game Over Cycles ma na swoim koncie wiele podobnych sukcesów. Nagrody zbierał m.in. Behemoth Bike - motocykl wzorowany na twórczości heavy metalowej grupy Behemoth oraz Recydywista - pierwszy na świecie motocykl pokryty tatuowaną skórą.

źródło: www.radio.rzeszow.pl

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę