Ogólnopolskie Seminarium Aikido/AikiJuJutsu Kobuai w Lubaczowie

Ogólnopolskie Seminarium Aikido/AikiJuJutsu Kobuai w Lubaczowie

W dniach 04-05.03.017r. na sali Publicznego Gimnazjum nr 1 w Lubaczowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Aikido/ AikiJuJutsu Kobukai z Mistrzem Jan Janssens z Belgii, posiadaczem stopnia mistrzowskiego 8 dan. Mistrz przyjechał do Lubaczowa wraz z asystentami: Rob van Hees i Tom Belmans na zaproszenie instruktorów Lubaczowskiej Akademii Sztuk Walki: Czesława i Doroty Stankiewicz.

Przez dwa dni ponad 50 zawodników z różnych zakątków Polski m.in.: Poznania, Warszawy, Krakowa, Lublina, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Janowa Lubelskiego, Bytomia, Grodziska Mazowieckiego uczestniczyła w warsztatach AikiJuJutsu prowadzonych przez Mistrza.
Po intensywnych zajęciach i ogromie przekazanej wiedzy odbyły się egzaminy na czarne pasy, które przeprowadził Mistrz Jan Janssens wraz z sensei Czesławem Stankiewiczem, który reprezentuje Mistrza i sztukę walki – AikiJuJutsu Kobukai w Polsce. Do egzaminów przystąpiło 7 osób, z w tym dwóch zawodników Lubaczowskiej Akademii Sztuk Walki. Sensei Mariusz Grabowski zdał na 1 dan, natomiast sensei Rafał Dec na 2 dan.

Dziękujemy Gminie Miejskiej Lubaczów za wsparcie szkolenia.

Dorota Stankiewicz

1 komentarz

  • Uczestnik seminarium
    Uczestnik seminarium sobota, 11, Marzec 2017 12:47 Link do komentarza

    Należy również wspomnieć o gościach, którzy przyjechali z Hiszpanii.

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę