Miał kolizję. Potem ślad po nim zaginął

Miał kolizję. Potem ślad po nim zaginął
Trwają poszukiwania 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego. 5 maja po godz. 11 uczestniczył w kolizji drogowej w miejscowości Dobra w powiecie przeworskim.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-latek kierując dostawczym volkswagenem otarł się o bok samochodu ciężarowego i wjechał do rowu. Oddali się jednak z miejsca kolizji w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis:
wzrost około 175 cm, waga 82 kg, szczupłej budowy ciała, włosy  - szatyn,  krótkie, oczy niebieskie, uszy lekko odstające, nos prosty, uzebienie pełne. Ubrany był w szarą bluzę dresową z kapturem i białymi napisami na piersi, granatowy podkoszulek, niebieskie jeansy, szare materiałowe buty.
Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę o miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komisariatem Policji w Sieniawie ul. M. Reja 1, tel. (16) 622 70 07 albo dyżurnym komendy tel. (16) 641 23 10 lub 997.

źródło: www.zycie.pl
 

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Powrót na górę