Artykuły filtrowane wg daty: środa, 26 luty 2014

Naszym kandydatem na burmistrza Lubaczowa będzie Krzysztof Szpyt

Rozmowa z Edytą Walczyk, przewodniczącą Platformy Obywatelskiej w pow. lubaczowskim.
Rozpoczęła Pani przewodniczenie lubaczowskiej Platformie Obywatelskiej u progu roku podwójnych wyborów. Jakie zadania przed Panią stoją?

– Po pierwsze, to konsekwentna rozbudowa i wzmacnianie struktury PO w regionie lubaczowskim. Kolejne zadanie to stałe rozpoznawanie potrzeb, problemów i wyzwań, z którymi przychodzi się zmierzyć społeczności Lubaczowa i powiatu. I oczywiście jak najbardziej skuteczne oraz merytoryczne przygotowanie poszczególnych kampanii wyborczych. Ponadto staram się zwracać uwagę moich koleżanek i kolegów pracujących na różnych szczeblach administracji, jak i w sejmie, na sprawy naszego powiatu. Są już tego efekty, ponieważ dosłownie w ostatnich dniach otworzyliśmy biuro posłów Tomasza Kuleszy i Marka Rząsy w Lubaczowie, co znacznie ułatwi mieszkańcom bezpośredni kontakt z nimi.

Czytaj dalej...

Ogromne zainteresowanie akcją

Ogromne zainteresowanie sprawiło, że część osób, które przyszły 13 lutego do Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie na akcję krwiodawstwa, musiało odejść z kwitkiem. Krew oddało 38 osób, przekazując w sumie 17 litrów.

– Przyszło bardzo dużo młodzieży, o czym nie byliśmy wcześniej poinformowani. Dlatego nie wszystkich zdążyliśmy obsłużyć. Krew może się znajdować w chłodniach tylko przez określony czas, potem musi być przewieziona do banku krwi – mówi Małgorzata Strycharz, prezes klubu HDK „Krwinka”.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS