Ziobro chce surowszej kary dla byłego leśniczego, który napadł na bank. Kasacja wyroku Wyróżniony

Wszedł do banku zamaskowany i z pistoletem w ręku próbował sterroryzować pracowników. Kiedy jeden z nich zaczął się z nim szarpać, strzelił do niego. Mężczyzna został ranny. Przeżył. Sąd skazał sprawcę, który okazał się byłym leśniczymi i miejscowym bogaczem, na siedem lat więzienia. Jak dowiedział się Onet, minister Ziobro złożył właśnie kasację od wyroku. Chce surowszej kary dla przestępcy.

Czytaj dalej...

Sprawca napadu na bank będzie ponownie sądzony

Sprawca napadu na bank w Wielkich Oczach w powiecie lubaczowskim będzie ponownie sądzony. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie uchylił wyrok 12 lat więzienia, na jaki skazał Lesława S. przemyski Sąd Okręgowy. 60-latek był oskarżony m.in. o usiłowanie zabójstwa, próbę rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia i nielegalne posiadanie broni.

Czytaj dalej...

12 lat więzienia dla sprawcy napadu na bank w Wielkich Oczach

Sąd Okręgowy w Przemyślu skazał sprawce napadu na bank w Wielkich Oczach w powiecie lubaczowskim na 12 lat więzienia. 60-letni Lesław S. był oskarżony m.in. o usiłowanie zabójstwa, próbę rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia i nielegalne posiadanie broni. Wyrokiem sądu musi też pokryć koszty szkód wyrządzonych bankowi.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS