Redakcja

Redakcja

URL strony: http://www.lubaczow24.com

Pierwszaki z wizytą w komendzie

Wczoraj lubaczowska komenda gościła uczniów klasy I Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie. Pierwszoklasiści poznali specyfikę pracy policjantów, mieli okazję z bliska zobaczyć sprzęt policyjny, a także usiąść w policyjnym radiowozie. Jak zwykle najwięcej emocji wzbudził policyjny pies Rudolf.

Urszula Kopeć-Zaborniak Bibliotekarzem Roku w Polsce

Ogromne wyróżnienie spotkało Urszulę Kopeć-Zaborniak dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie. Decyzją internautów i fachowców z branży została wybrana Bibliotekarzem Roku 2016 w Polsce. W siódmej edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, w finałowej rozgrywce wzięło udział 15 osób.

Akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo" z przedszkolakami

W jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drodze? Jak bezpiecznie spędzać czas wolny? Na te i wiele innych tematów rozmawiali policjanci z lubaczowskimi przedszkolakami. Spotkania, których organizatorami byli Burmistrz Miasta Lubaczowa i Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie były przeprowadzone pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak” w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Subskrybuj to źródło RSS