Artykuły filtrowane wg daty: sierpień 2016

Bezpłatne studia dzienne w naszym mieście – to możliwe

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu i Burmistrz Miasta Lubaczowa wychodzą naprzeciw potrzebom młodzieży, osób pracujących, a także starszych, które chcą zrobić coś dla siebie i poszerzyć swoją wiedzę. Z myślą o nich w naszym mieście możliwe jest utworzenie wydziału zamiejscowego uczelni. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Czytaj dalej...

Cieszanów Rock Festiwal: kosmiczna uczta muzyczna z kameralnym tłem

Są takie miejsca na mapie Polski, o których nie ma się pojęcia. Kiedy pada nazwa miasta, zupełnie z niczym się ona nie kojarzy. Są takie miejsca, których nie możesz połączyć z niczym konkretnym. Miejsca, z którymi nie masz żadnych wspomnień i za energią których nie tęsknisz. Są też takie, które są totalnym zaprzeczeniem tego wszystkiego. Bez wątpienia jest nim Cieszanów ze swoim festiwalem. I nie ma w tym ani grama przesady.

Czytaj dalej...

Pobili szwagra w jego domu

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Zatrzymani przyszli do domu swojego szwagra, pobili go i straszyli ponownym pobiciem. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Napastnikom grozi kara do trzech lat więzienia.

Czytaj dalej...

Policjanci zatrzymali złodzieja portfela

O tym, że okazja czyni złodzieja przekonała się kobieta, która pozostawiła w sklepie swój portfel.  W portfelu było około 1000 złotych, dokumenty i karty bankomatowe. Kradzieży dopuścił się 46-letni mieszkaniec Lubaczowa. Mężczyzna zabrał gotówkę, a portfel wyrzucił w zarośla. Lubaczowscy kryminalni zatrzymali sprawcę i odzyskali część pieniędzy oraz odnaleźli portfel z dokumentami.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS