Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2017

Kolejna udana akcja WOŚP w Lubaczowie

Tegoroczna zbiórka akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniosła kwotę 62,4 mln złotych. Sztab Lubaczów do tej puli dołożył całkiem pokaźną sumkę - ponad 65 tys. złotych. To najwyższy wynik od ćwierć wieku jaki padł w naszym mieście. Rzec więc można: UDAŁO SIĘ!

Czytaj dalej...

Policjanci ustalili sprawców pobicia

Policjanci ustalili dwóch sprawców pobicia 31-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty. Wczoraj prokuratura rejonowa w Lubaczowie zastosowała wobec nich dozór policyjny. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj dalej...

Najpierw z nim pili, później go okradli

Lubaczowscy policjanci ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież pieniędzy, telefonu, dokumentów i torby podróżnej. Sprawcy okradli kompana od kieliszka, a następnie w samej koszulce wywieźli go w ustronne miejsce i zostawili. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.

Czytaj dalej...

Salony fryzjerskie z Lubaczowa i Cieszanowa dla WOŚP

- Bądźcie z nami w niedzielę, 15 stycznia! Najlepsi fryzjerzy czekają, by uczynić Was piękniejszymi! – do udziału we fryzjerskiej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca Jurek Owsiak. W ogólnopolskiej akcji udział biorą lubaczowski Salon „Maja” (ul. Sienkiewicza 16) oraz Zakład Fryzjerski Jolanty Hypiak (ul. Kościuszki 12) oraz Salon Evolution z Cieszanowa (ul. Skorupki 1/3).

Czytaj dalej...

Pijany kierowca BMW

Lubaczowscy policjanci zatrzymali 40-letniego kierowcę BMW, który wczoraj po południu nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać, swoją jazdę zakończył w rzece. Badanie wykazało, że mężczyzna był pijany, miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. 40-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS